top logo
Radio 1000 AM është transmetuar nga San Antonio, Paraguay. Ky stacion radio është duke luajtur Talk Spanjisht, Spanjisht zhanret Muzikë etj e muzikës dhe duke përdorur gjuhën spanjolle. Kjo është një 24 orë jetojnë radio stacioni në internet.
Faqja zyrtare e Radio 1000 AM është www.radio1000.com.py
Radio 1000 AM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Paraguay : Radio 1000 AM ]