top logo
The Magic Radio Pakistan is a hit online radio station broadcasting from Karachi, Pakistan. Ky stacion radio është duke luajtur top 40 Bollywood, pop dhe rok muzikë 24 orë live online. Official website of Magic Radio Pakistan is www.themagicradio.com
Radio Pakistan Magjike
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Pakistan : Radio Pakistan Magjike ]