Më dëgjuarit, popullor, zbavitëse dhe të fuqishme 24 kanal radio jetojnë orë. FM 100 ka marrë dëgjuesit e saj në tre qytetet metro Lahore, Karaçi dhe Islamabad nga stuhia. FM 100 transmetimit filloi më 23, Mars 1995 duke qenë cannel FM parë në Pakistan.
FM 100 Pakistan adresa website zyrtar është www.fm100pakistan.com
FM 100  Pakistan
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 seconds Radio is Loading...

Na dërgoni problemi juaj


[ Pakistan : FM 100 Pakistan ]