FM 100 Islamabad është një transmetimi hit radio stacion nga Islamabad, Pakistan. Ky stacion radio është duke luajtur muzikë Bollywood dhe muzikë Adult Bashkëkohor 24 orë live online. Ai është që veprojnë në gjuhën urdu.
Faqja zyrtare e FM 100 Islamabad Radio është www.fm100pakistan.com
FM 100 Islamabad
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Pakistan : FM 100 Islamabad ]