Dhamaal FM provides twenty four hour (24orë) përzierje e disa zhanre dhe stilet e muzikës. The station plays pakistani & indian songs music you love while striving to keep up with the desires of its listeners.

Dhamaal FM official website address is dhamaalfm.com

Dhamaal FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Pakistan : Dhamaal FM ]