Studentradioen është në internet radio dhe FM radio stacioni studentët Choice. Ata janë duke luajtur Lajme, Kulturë, Pop. Ata ju japin tingëllon si askush tjetër mundemi. Transmetimet Studentradioen në zonën më të madhe Norvegji dhe përtej. Studentradioen të japë më të mirë të muzikës specialist, programet e komunitetit dhe artet.

Studentradioen adresa zyrtare e internetit është www.studentradioen.no

Student Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Norway : Student Radio ]