Radio Nord Salten is an international online radio station playing a fresh, Formati uplifting dhe eklektik muzikë për një audiencë globale. Radio Nord Salten are an independent station for the online generation, connecting those who already have a strong connection with Norway.

Radio Nord Salten website address is www.radionordsalten.no

Radio Nord Salten
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Norway : Radio Nord Salten ]