P9 Retro is the people’s Choice online radio and fm radio station. Ata janë duke luajtur shpirtit, Kam frikë, Xhaz, Elektronik, Blues dhe muzikë Botërore. Ata ju japin tingëllon si askush tjetër mundemi. P9 Retro broadcasts to the greater Norway area and beyond.

P9 Retro website address is www.p9retro.no

P9 Retro
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 seconds Radio is Loading...

Na dërgoni problemi juaj


[ Norway : P9 Retro ]