top logo
Nrk Super is the people’s Choice online radio and fm radio station. Ata ju japin tingëllon si askush tjetër nuk mund. Nrk Super broadcasts to the greater Oslo, Norway area and beyond. Nrk Super provide the best of specialist music, programet e komunitetit dhe artet.
Nrk Super official website address is nrksuper.no
NRK Super
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Norway : NRK Super ]