Nigeria Informacionet është një format lajm radio stacion transmetimi nga Nigeria. Ajo transmeton në vende të ndryshme të Nigerisë. Ajo transmeton lajmet lokale dhe ndërkombëtare me një përzierje të flasim & tregon sportive, ndërsa adresuar çështjet aktuale dhe çështjet aktuale. Ajo gjithashtu ofron Lokale Muzikë, Lajmet për dëgjuesit e gjithë bota 24/7. Nigeria Informacionet FM adresa faqen zyrtare është www.nigeriainfo.fm/index.php
Nigeria Informacionet FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Nigeria : Nigeria Informacionet FM ]