iGroove Radio është një lloje të ndryshme të programeve të radios në internet lidhur. kjo është një radio ku dëgjuesit mund të gjeni informacione të ndryshme në lidhje lokale, çështjeve kombëtare dhe ndërkombëtare të Nigerisë dhe të botës me anë të tyre ushqen popullore lajmeve dhe gjithashtu ata mund të gëzojnë programet e njohura muzikore shumë.
iGroove Radio adresa e internetit zyrtare është www.igrooveradio.com

iGroove Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Nigeria : iGroove Radio ]