19jaRadio is broadcasting from Lagos, Nigeria. This ratdio station is operating in English language and streaming lots of music with various genres like Hip Hop, Muzikë Afrikës, Soul dhe R&B. 19jaRadio official website is www.19jaradio.com
19jaRadio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Nigeria : 19jaRadio ]