RDU 98.5 FM radio është dhe FM internet Choice radio stacioni i popullit. Ata janë duke luajtur shpirtit, Kam frikë, Xhaz, Elektronik, Blues dhe muzikë Botërore. Ata ju japin tingëllon si askush tjetër mundemi. RDU 98.5 FM broadcasts to the greater New Zealand area and beyond. RDU 98.5 FM provide the best of specialist music, programet e komunitetit dhe artet.

RDU 98.5 FM adresa website zyrtar është www.rdu.org.nz

RDU 98.5 FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ New Zealand : RDU 98.5 FM ]