Radio Tainui is an international online radio station playing a fresh, Formati uplifting dhe eklektik muzikë për një audiencë globale. Radio Tainui are an independent station for the online generation, connecting those who already have a strong connection with New Zealand.

Radio Tainui
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ New Zealand : Radio Tainui ]