The Plug 106.9 është një radio stacion muzikë në internet. The Plug 106.9 transmeton në rajonet 24 orë në ditë, 12 muaj të vitit. Me një përzierje të madhe të xhazit, gjendje e dëshpëruar, popull, Bota dhe muzikë klasike. The Plug 106.9 ka diçka për të gjithë dashamirët e muzikës hollë.

The Plug 106.9 Adresa e internetit është www.theplug.co.nz

The Plug 106.9
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ New Zealand : The Plug 106.9 ]