top logo
Chase FM broadcast online 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë. Chase FM brings you the friendly voices of the community plus a wide range of music, duke përfshirë klasike, bashkëkohor, jazz dhe vendin. Si një stacion të komunitetit, They also have programs for ethnic communities New Zealand, Programet Aboriginal, programe fetare, sport, lajmet lokale dhe intervista etj.
Chase FM official website address is www.chasefm.webs.com
Chase FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ New Zealand : Chase FM ]