top logo
Radio 50 është një nga më të popullarizuar stacioni radio online të Holandës. Ata sjell kujtimet e vjetra të këngëve të bukura të popullit masive të Holandës. Këngë nga një numër të ndryshëm të këngëtares dhe kompozitori, këngët e shije të ndryshme është transmetimet në mënyrë që të japin dëgjuesit e tyre shijen e pastër të muzikës klasike.
Radio 50 Adresa zyrtare e internetit është www.radio50.nl
Radio 50
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Netherlands : Radio 50 ]