Omroep Gelderland transmeton programet e saj dekoroj playlists saj për një audiencë të ndryshme sociale dhe kulturore. Përveç transmetimit të një shumëllojshmëri të informacionit dhe argëtuese programeve, Omroep Gelderland transmeton disa prodhime vendore.

Omroep Gelderland adresa faqen zyrtare është www.omroepgelderland.nl

Omroep Gelderland
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Netherlands : Omroep Gelderland ]