Nevojtore Radio transmeton si Holanda dhe ndërkombëtare muzikë që varion shumë nga zhanër në zhanër. Vizioni Nevojtore Radio kryesor është që të luajë atë që dëgjuesit e tyre do të dëgjojnë ose në qoftë se duke thënë se mënyra të tjera atë që dëgjuesit e tyre do të donte për të dëgjuar.

Nevojtore Radio adresa e internetit zyrtare është www.loo-tv.nl

Nevojtore Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Netherlands : Nevojtore Radio ]