Transmetimi nga Netherlands Gigantenteam Radio është një radio bazuar muzikë lokale. Me prodhimin që është kujdesur vetëm në drejtim të muzikës lokale dhe me lidhje të mira me muzikantët popullore lokale dhe tradicionale të qytetit Gigantenteam Radio ka një zgjedhje kryeministrit për këtë lloj të muzikës.
Gigantenteam Radio adresa e internetit zyrtare është www.gigantenteam.nl

Gigantenteam Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Netherlands : Gigantenteam Radio ]