Concertzender November Music is an international online radio station playing a fresh, Formati uplifting dhe eklektik muzikë për një audiencë globale. Concertzender November Music are an independent station for the online generation, lidh ata që tashmë kanë një lidhje të fortë me Holandë.

Concertzender November Music website address is www.concertzender.nl

Concertzender November Music
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Netherlands : Concertzender November Music ]