Saugaat FM broadcasts a diverse range of locally and nationally produced programs, të dy muzikë dhe fjala e folur, në hi-fi stereo. Saugaat FM broadcasters believe in providing real music variety.

Saugaat FM official website address is www.saugaatfmbaitadi.org

Saugaat FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Nepal : Saugaat FM ]