Radio Terhathum is the people’s Choice online radio and fm radio station. They are Playing Nepali music. Ata ju japin tingëllon si askush tjetër mundemi. Radio Terhathum broadcasts to the greater Nepal area and beyond. Radio Terhathum provide the best of specialist music, programet e komunitetit dhe artet.

Radio Terhathum website address is www.radioterhathum.com.np

Radio Terhathum
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Nepal : Radio Terhathum ]