Radio Mero khabar është një bazë web radio streaming jetojnë nga Katmandu, Nepal. Radio Mero khabar siguron komunitetin, programet dhe flasin informative tregon për dëgjuesit e njerëzve Nepalisht. Kjo është kryesisht për të siguruar komunitetin Nepalese për të dini në lidhje me update e fundit për shtyp me shumë programe të tjera.
Mero Radio Lajme
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Nepal : Mero Radio Lajme ]