Pathibhara FM është radio në internet popullor që është transmetuar nga Jhapa, Nepal. Kjo është një radio Nepali që i jep dëgjuesit e tyre shijen e këngëve të pastër Nepalisht dhe ndërkombëtare rritur bashkëkohore për kohë pas kohe. Pathibhara FM është gjithashtu popullor për Nepalisht temë bazuar flasin shfaqjet e tyre.
Pathibhara FM adresa faqen zyrtare është www.pathibharafm.org

Pathibhara FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Nepal : Pathibhara FM ]