top logo
Vizioni i Machhapuchhre FM është për të sjellë radio Nepalisht për të jetuar Nepalese dhe për të punuar në të gjithë botën. Sapo formuar në nëntor 2005 kjo është dëshira jonë për t'i shërbyer komunitetit Nepalisht kudo.
Aktualisht Machhapuchhre FM po luajnë programe fillimisht transmetuar në Nepal bashku me muzikë nga dy Perëndimit dhe Lindjes. Machhapuchhre FM jemi këtu për të shërbyer dëgjuesit tanë dhe pikëpamjet dhe komentet tuaja janë me rëndësi jetike për të na mundësojnë që të ju japin shërbimin që ju nevojitet.

Machhapuchhre FM official website address is www.fmmachhapuchhre.com

Machhapuchhre FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Nepal : Machhapuchhre FM ]