Aarambha FM filloi një udhëtim si një radio stacioni në internet nga dita e parë e transmetimit të saj fillestare. Tani Aarambha FM është një zgjidhje shumë e famshme dhe pragmatik për krye të prezantimit klasës muzikore. Me këtë radio dëgjuesit do të dorëzohen me të lartë të programeve të linjës në internet radio për muzikë.
Aarambha FM adresa faqen zyrtare është www.aarambhafm.com.np

Aarambha FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Nepal : Aarambha FM ]