top logo

Radio Micul Samaritean is the people’s Choice online radio and fm radio station. Ata janë duke luajtur shpirtit, Kam frikë, Xhaz, Elektronik, Blues dhe muzikë Botërore. Ata ju japin tingëllon si askush tjetër mundemi. Radio Micul Samaritean broadcasts to the greater Moldova area and beyond. Radio Micul Samaritean provide the best of specialist music, programet e komunitetit dhe artet.

Radio Micul Samaritean website address is miculsamaritean.com

Radio Micul Samaritean
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Moldova : Radio Micul Samaritean ]