Radio Dionysus 89.2 FM është një radio stacion në internet ndërkombëtare luajnë një freskët, Formati uplifting dhe eklektik muzikë për një audiencë globale. Radio Dionysus 89.2 FM janë një stacion i pavarur për gjeneratën në internet, connecting those who already have a strong connection with Nomos Pierias Katerini.
Radio Dionysus 89.2 FM adresa website zyrtar është dionisos892.gr
Radio Dionysus 89.2 FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Mix : Radio Dionysus 89.2 FM ]