Capital Maxima Izucar de Matamoros broadcasts its programmes decorate its playlists for a socially and culturally diverse audience. Përveç transmetimit të një shumëllojshmëri të informacionit dhe argëtuese programeve, Capital Maxima Izucar de Matamoros broadcasts diverse local productions. Prodhimet e tyre dhe programet informative të bazuara përmban të tilla si çështjet aktuale, i kuzhinës, kulturor, argëtuese dhe sportive fusha.

Capital Maxima Izucar de Matamoros official website address is www.capitalmaxima.mx

Capital Maxima Izucar de Matamoros
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Mexico : Capital Maxima Izucar de Matamoros ]