top logo

Radio Malijet broadcasts its programmes decorate its playlists for a socially and culturally diverse audience. Përveç transmetimit të një shumëllojshmëri të informacionit dhe argëtuese programeve, Radio Malijet broadcasts diverse local productions.

Radio Malijet website address is www.malijet.com

Radio Malijet
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Mali : Radio Malijet ]