top logo

Thr Raaga është një radio stacion tamil në linjë. Por të njëjtat programe në gjuhën Malay janë duke u transmetuar në thr Gegar dhe thr Raaga. Ata transmetojnë lloj të ndryshme të Tamil fundit dhe këngë malajas. Thr Raaga Fm është një prej stacionit më të famshme në internet radio në Malajzi.

Thr Raaga
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Malaysia : Thr Raaga ]