Radio Kelyje is a famous radio streaming channel in Lithuania. Ata transmeton 24 orë në ditë programe non stop radio me ndryshim të programeve dhe këngë. Ata kanë bërë shumë popullor në një kohë të shkurtër. Ky stacion radio është transmetimit Dance, pop, godet zhanret muzikë dhe këngë. Radio Kelyje official website is radijaskelyje.lt
Radio Kelyje
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 seconds Radio is Loading...

Na dërgoni problemi juaj


[ Lithuania : Radio Kelyje ]