Delta Radio është një nga stacionet më të famshme radio në Bejrut, Liban siguruar dëgjuesit e saj me Adult Bashkëkohor, Arabisht muzikë Pop / Rock 24/7. Radio Delta është një stacion radio shquar arabe që transmeton nga Libani dhe mbulon Sirinë, Qipro dhe Jordani. Radio Delta vazhdon të lulëzojë dhe merr veten në një nivel krejt të re me riorganizimit të vazhdueshëm të tregon tij dhe transmetimin e fundit arabisht dhe anglisht hitet. Radio Delta gjithashtu mbulon një gamë të gjerë të programeve: edukativ, Lajm sport, argëtim, Lajm yjet, lokal & ngjarje ndërkombëtare, intervista dhe mbulimit të jetojnë. Radio Delta adresa faqen zyrtare është radiodelta.fm/main
Delta Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Lebanon : Delta Radio ]