Lakeland Radio broadcast online 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë. Lakeland Radio brings you the friendly voices of the community plus a wide range of music, duke përfshirë klasike, bashkëkohor, jazz dhe vendin. Si një stacion të komunitetit, Ata gjithashtu kanë programe për bashkësitë etnike (Gjermanisht, I Uellsit, Irlandez dhe spanjisht), Programet Aboriginal, programe fetare, sport, lajmet lokale dhe intervista etj. Lakeland Radio official website adress is www.lakelandradio.co.uk
Lakeland Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ UK : Lakeland Radio ]