top logo

Radio Svirca radio apasionuar muzika e Kosovës. Një saj të një të popullarizuara në mesin e shumë radio të tjera të transmetimit nga zona. Ata kanë krijuar një bazë të madhe tifoz dhe dëgjuesit përditshme grup për çdo programet e tyre muzikore dhe të tjera që transmeton të gjithë non stop gjatë ditës rreth kohës.
Radio Svirca adresa faqen zyrtare është www.radiosvirca.tk

Radio Svirca
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Kosovo : Radio Svirca ]