Kent FM 95 është një radio e njohur streaming kanal në Kosovë. Ata kanë bërë shumë popullor në një kohë të shkurtër. Ky stacion radio është transmetimit Dance, pop, godet zhanret muzikë dhe këngë. Kent FM 95 website zyrtar është radiokentfm.com E tyre e themeluar në gusht 13, 2009.
Kent FM 95
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Kosovo : Kent FM 95 ]