Radio KN është një hit jetojnë radio muzikore në internet transmetimi i bazuar në Kazakistan. Radio KN luan lloj të ndryshme dhe gamën e zhanreve muzikore si pop, më i lartë 40 etj. Në mesin e njerëzve të të gjitha moshave ky kanal radio luan programe muzikore si dhe në përditësime lajme kohë, tregon flisni 24 orë live online. Ky sukses kanal është nxitur kryesisht nga forca e programeve të tij drejtimin ata janë centric dëgjues.
Radio KN adresa faqen zyrtare është www.radiokn.kz/new

Radio KN
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Kazakhstan : Radio KN ]