top logo
Luaj 99.6 FM është në Lindjen e Mesme e më të gjallë, energjik dhe origjinale stacion radio sjellë standarde të reja për transmetime radiofonike në rajon. Filloi më 5 tetor, 2004. Faqja zyrtare e Luaj 99.6 FM Radio është www.play.jo
Luaj 99.6 FM Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Jordan : Luaj 99.6 FM Radio ]