RAM Radio Audizioni Mediterranea broadcasts its programmes decorate its playlists for a socially and culturally diverse audience. Përveç transmetimit të një shumëllojshmëri të informacionit dhe argëtuese programeve, RAM Radio Audizioni Mediterranea broadcasts diverse local productions. Prodhimet e tyre dhe programet informative të bazuara përmban të tilla si çështjet aktuale, i kuzhinës, kulturor, argëtuese dhe sportive fusha.

RAM Radio Audizioni Mediterranea website address is www.radioram.it

RAM Radio Audizioni Mediterranea
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Itali : RAM Radio Audizioni Mediterranea ]