Radio Sud Orientale is an international online radio station playing a fresh, Formati uplifting dhe eklektik muzikë për një audiencë globale. Radio Sud Orientale are an independent station for the online generation, connecting those who already have a strong connection with Siracusa, Itali.

Radio Sud Orientale website address is www.rsoradio.it

Radio Sud Orientale
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Itali : Radio Sud Orientale ]