Radio Star 2000 live broadcasting from Siderno, RC, Itali. Radio Star 2000 broadcast various kind of Top 40/Pop, Hits Euro, Italian Music. Radio Star 2000 streaming muzikë dhe programet si në internet. Radio Star 2000 është 24 orë 7 ditë radiodëgjoni online.

Radio Star 2000 Adresa e internetit është www.radiostar2000.it

Radio Star 2000
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Itali : Radio Star 2000 ]