top logo

Rock-oriented programming, nga e hëna deri të dielën, rreth orën, a non-stop mix of music and words. Radio Rock 106.6 streaming muzikë dhe programet si në internet. Radio Rock 106.6 është 24 orë 7 ditë radiodëgjoni online.

Radio Rock 106.6 Adresa e internetit është www.radiorock.it

Radio Rock 106.6
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Itali : Radio Rock 106.6 ]