Radio Italia 97 live broadcasting from Ravenna, Itali. Radio Italia 97 broadcast various kind of Italian pop, shkëmb, klasik, diskutim, kulturë, valle, etj elektronike. Radio Italia 97 streaming muzikë dhe programet si në internet. Radio Italia 97 është 24 orë 7 ditë radiodëgjoni online.

Radio Italia 97 Adresa e internetit është www.radioitalia97.it

Radio Italia 97
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Itali : Radio Italia 97 ]