top logo

Radio Internazionale Costa Smeralda broadcasts its programmes decorate its playlists for a socially and culturally diverse audience. Përveç transmetimit të një shumëllojshmëri të informacionit dhe argëtuese programeve, Radio Internazionale Costa Smeralda broadcasts diverse local productions. Their productions and information-based programs contain such as current affairs, i kuzhinës, kulturor, argëtuese dhe sportive fusha.

Radio Internazionale Costa Smeralda website address is www.radiointernazionale.it

Radio Internazionale Costa Smeralda
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Itali : Radio Internazionale Costa Smeralda ]