Radio Disco is the people’s Choice online radio and fm radio station. Ata janë duke luajtur shpirtit, Kam frikë, Xhaz, Elektronik, Blues dhe muzikë Botërore. Ata ju japin tingëllon si askush tjetër mundemi. On-ajër që 2003 community station Eastside Radio broadcasts to the greater Italy area and beyond. Radio Disco provide the best of specialist music, programet e komunitetit dhe artet. Radio Disco website address is radiodisco.com
Radio Disco
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Itali : Radio Disco ]