Radio Carisma Hitplay is an international online radio station playing a fresh, Formati uplifting dhe eklektik muzikë për një audiencë globale. Radio Carisma Hitplay are an independent station for the online generation, lidh ata që tashmë kanë një lidhje të fortë me .

Radio Carisma Hitplay website address is www.radiocarisma.net

Radio Carisma Hitplay
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Itali : Radio Carisma Hitplay ]