Lolli Radio Italia transmetuar lloj të ndryshme të fundit Soft, Valle, Oldies etj. muzikë . Italia Lolli Radio jetojnë transmetimin nga Italia. Ajo promovon historinë e muzikës italiane, por edhe të gjitha modelet e fundit dhe ide të reja, Premiera shpesh programuar.
Lolli Radio Italia
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Itali : Lolli Radio Italia ]