Ashtu si amny stacionet e tjera në internet radio në dispozicion në Itali dhe shumica e tyre përqendrohet në luajnë këto këngë pëlqyer posaçërisht nga dëgjuesit e Italisë. Këtu në dëgjuesit Latte Miele Puglia do të jetë në gjendje të gëzojnë disa nga hitet më të mira dhe të freskëta të muzikës italiane non stop gjatë tërë kohës.
Latte Miele Puglia adresa faqen zyrtare është www.lattemielepuglia.it

Qumësht Honey Puglia
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Itali : Qumësht Honey Puglia ]