Golden Hits Radio është një “Për Dashuria e Radio Madhe” Projekt. Këtu ne festojmë muzikën më të madh të regjistruar ndonjëherë. Kohë testuar Oldies paraqitur me asnjë tarifë abonimit dhe komerciale të lirë. Në Golden Hits Radio muzika nuk ndalet.

Radio Golden Hits adresa faqen zyrtare është www.goldenradio.it

Radio Golden Hits
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Itali : Radio Golden Hits ]